Razer | Huntsman V3 Pro | Gaming Keyboard | Wired | US | Black | Analog Optical
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-04970100-R3M1
- Saadavus: 5
-
246€
Razer | Huntsman V3 Pro | Gaming Keyboard | Wired | US | Black | Analog Optical
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 1.28 kg |
| Gross width (mm) | 402.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Analog Optical |
| Net weight | 0.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 305 pc(s) |
| PET | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Huntsman V3 Pro |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Tehnilised omadused | Magnetic Firm Leatherette Wrist Rest N-key Rollover with Anti-ghosting |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer huntsman v3 pro gaming keyboard wired us black analog optical, rz03-04970100-r3m1, razer, klaviatuurid





