Razer Multi Layered Fabric/Steel | Gaming Chair | Iskur V2 X | Light Grey
- TootjadRazer
- Mudel: RZ38-05310200-R3G1
- Saadavus: 5
-
284€
Razer Multi Layered Fabric/Steel | Gaming Chair | Iskur V2 X | Light Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 900 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 26.8 kg |
| Gross width (mm) | 690 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 136 kg |
| Materjal | Multi Layered Fabric/Steel |
| Net weight | 19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 7.8 kg |
| Toote nimetus | Iskur V2 X |
| Tooteperekond | Gaming Chair |
| Värv | Light Grey |
| Volume (m3) | 0.20493 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer multi layered fabricsteel gaming chair iskur v2 x light grey, rz38-05310200-r3g1, razer, toolid ja lauad





