Razer | Webcam | Kiyo V2 | MJPEG up to 4K 30 FPS, 1080p 60 FPS, YUY2 up to 4K 15 FPS, 1080p 60 FPS, NV12 up to 4K 20 FPS, 1080p
- TootjadRazer
- Mudel: RZ19-05370100-R3M1
- Saadavus: 5
-
178€
Razer | Webcam | Kiyo V2 | MJPEG up to 4K 30 FPS, 1080p 60 FPS, YUY2 up to 4K 15 FPS, 1080p 60 FPS, NV12 up to 4K 20 FPS, 1080p 60 FPS
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Muud funktsioonid | Fixed L-shape mount Noise Cancellation |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4063 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Webcam |
| Producer product name | Kiyo V2 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toetatud videorežiimid | MJPEG up to 4K 30 FPS, 1080p 60 FPS, YUY2 up to 4K 15 FPS, 1080p 60 FPS, NV12 up to 4K 20 FPS, 1080p 60 FPS |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |











