Razer Gaming Chair with Lumbar Support Iskur V2 EPU Leather, Aluminium | Black
- TootjadRazer
- Mudel: RZ38-04900200-R3G1
- Saadavus: 5
-
458€
Razer Gaming Chair with Lumbar Support Iskur V2 EPU Leather, Aluminium | Black
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 880 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross weight | 32 kg |
| Gross width (mm) | 690 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 136 kg |
| Materjal | EPU Leather, Aluminium |
| Net weight | 27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Chair with Lumbar Support |
| Producer product name | Iskur V2 |
| Tare weight (kg) | 5 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.224664 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer gaming chair with lumbar support iskur v2 epu leather, aluminium black, rz38-04900200-r3g1, razer, toolid ja lauad







