Remington | Shaver | XR1500 | Operating time (max) 50 min | Black/Silver
- TootjadRemington
- Mudel: XR1500
- Saadavus: 5
-
54€
Remington | Shaver | XR1500 | Operating time (max) 50 min | Black/Silver
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Hüpiklõikur | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 2 h |
| Märg ja kuiv | No |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 481 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 122.00 g |
| Pestav | Yes |
| Producer | Remington |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | XR1500 |
| Reisitasku | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Black/Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: remington shaver xr1500 operating time max 50 min blacksilver, xr1500, remington, pardlid





