Reolink | 4K 4G LTE Wire Free Camera | Go Series G440 | Dome | 8 MP | Fixed | IP64 | H.265 | MicroSD (Max. 128GB)
- TootjadReolink
- Mudel: B4GPT4K04
- Saadavus: 5
-
270€
Reolink | 4K 4G LTE Wire Free Camera | Go Series G440 | Dome | 8 MP | Fixed | IP64 | H.265 | MicroSD (Max. 128GB)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 217.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 1.14 kg |
| Gross width (mm) | 159.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP64 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD (Max. 128GB) |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.94 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 401 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K 4G LTE Wire Free Camera |
| Producer product name | Go Series G440 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Battery |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink 4k 4g lte wire free camera go series g440 dome 8 mp fixed ip64 h265 microsd max 128gb, b4gpt4k04, reolink, kaamerad





