Reolink 4K Dual-Band Wi-Fi 6 Indoor Camera with Auto Tracking | E Series E340 | PTZ | 8 MP | 2.8-8mm/F1.6 | Micro SD, Max. 512GB
- TootjadReolink
- Mudel: WCEZ8MP05PTAFW
- Saadavus: 5
-
123€
Reolink 4K Dual-Band Wi-Fi 6 Indoor Camera with Auto Tracking | E Series E340 | PTZ | 8 MP | 2.8-8mm/F1.6 | Micro SD, Max. 512GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512GB |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.28 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8-8mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K Dual-Band Wi-Fi 6 Indoor Camera with Auto Tracking |
| Producer product name | E Series E340 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







