Reolink 4K Security IP Camera with Color Night Vision P434 Dome 8 MP 2.8-8mm/F1.6 IP66 H.265 MicroSD, max. 256 GB
- TootjadReolink
- Mudel: PC833AD4K01
- Saadavus: 5
-
157€
Reolink 4K Security IP Camera with Color Night Vision P434 Dome 8 MP 2.8-8mm/F1.6 IP66 H.265 MicroSD, max. 256 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD, max. 256 GB |
| Max IR distance | 30 Meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.78 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8-8mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 630 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K Security IP Camera with Color Night Vision |
| Producer product name | P434 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Battery |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink 4k security ip camera with color night vision p434 dome 8 mp 28-8mmf16 ip66 h265 microsd, max 256 gb, pc833ad4k01, reolink, kaamerad



