Reolink | 4K Smart PoE Camera with ColorX Night Vision | RP-PCB8M | Bullet | 8 MP | 2.8mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | MicroSD ca
- TootjadReolink
- Mudel: PCRPB4K01
- Saadavus: 5
-
161€
Reolink | 4K Smart PoE Camera with ColorX Night Vision | RP-PCB8M | Bullet | 8 MP | 2.8mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | MicroSD card slot, max. 512GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 0.785 kg |
| Gross width (mm) | 345.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD card slot, max. 512GB |
| Max IR distance | Up to 30 meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.707 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.06 g |
| Plastic (No PET) | 0.02 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K Smart PoE Camera with ColorX Night Vision |
| Producer product name | RP-PCB8M |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.265/H.264 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




