Reolink | 5MP Wireless Solar Battery Camera with Pan & Tilt | Argus Series B430 | PTZ | 5 MP | 2.8mm | Micro SD, Max.128GB
- TootjadReolink
- Mudel: BWPT2K05B
- Saadavus: 5
-
129€
Reolink | 5MP Wireless Solar Battery Camera with Pan & Tilt | Argus Series B430 | PTZ | 5 MP | 2.8mm | Micro SD, Max.128GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 159.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Keretüüp | PTZ |
| Mälupesad | Micro SD, Max.128GB |
| Megapiksel | 5 MP |
| Net weight | 0.93 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 5MP Wireless Solar Battery Camera with Pan & Tilt |
| Producer product name | Argus Series B430 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






