Reolink | Solar Panel 3 | SP3-B | IP65
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 356 mm |
| Gross height (mm) | 56 mm |
| Gross weight | 13.80 kg |
| Gross width (mm) | 231 mm |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Solar Panel 3 |
| Producer product name | SP3-B |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Tehnilised omadused | Type-C connector |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 12 W |
| Volume (m3) | 0.004605216 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink solar panel 3 sp3-b ip65, accsp03b, reolink, kaamerad

