Reolink | Solar Panel | SP2-C | 6W Camouflage
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 212 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Solar Panel |
| Producer product name | SP2-C |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toide | 6W |
| Toote värv | Camouflage |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink solar panel sp2-c 6w camouflage, sp2-c, reolink, kaamerad

