Reolink | 12-Channel PoE NVR for 24/7 Continuous Recording | RP-PN8
- TootjadReolink
- Mudel: RP-PN8
- Saadavus: 5
-
314€
Reolink | 12-Channel PoE NVR for 24/7 Continuous Recording | RP-PN8
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross weight | 2.43 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Maht | Expandable Storage up to 32TB |
| Muud funktsioonid | Supports up to 16MP Heat Mapping Technology Smart Event Detection AI Video Search |
| Net weight | 2.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 42 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 12-Channel PoE NVR for 24/7 Continuous Recording |
| Producer product name | RP-PN8 |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.010881 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

