Reolink 12800mAh Long-Lasting Battery Pack for Outdoor Use | RLA-BP1 | IP67
- TootjadReolink
- Mudel: ACCBP01C
- Saadavus: 5
-
143€
Reolink 12800mAh Long-Lasting Battery Pack for Outdoor Use | RLA-BP1 | IP67
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross weight | 2.17 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Net weight | 1.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 75 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.17 g |
| Plastic (No PET) | 0.04 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 12800mAh Long-Lasting Battery Pack for Outdoor Use |
| Producer product name | RLA-BP1 |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tehnilised omadused | Massive Power for Battery Cameras Ultra-Low Temperature Charging Compatible with Reolink Solar Panels |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Camouflage |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink 12800mah long-lasting battery pack for outdoor use rla-bp1 ip67, accbp01c, reolink, kaamerad




