Reolink 4G LTE Dual-Lens Battery Security Camera | Trackmix Series G770 Camouflage | PTZ | 8 MP | F2.8mm/F1.6, F8mm/F1.6 | IP65
- TootjadReolink
- Mudel: B4GTMXPT4K09C
- Saadavus: 1
-
324€
Reolink 4G LTE Dual-Lens Battery Security Camera | Trackmix Series G770 Camouflage | PTZ | 8 MP | F2.8mm/F1.6, F8mm/F1.6 | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 128 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128 GB |
| Max IR distance | Up to 30 Meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.40 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.8mm/F1.6, F8mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 193 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4G LTE Dual-Lens Battery Security Camera |
| Producer product name | Trackmix Series G770 Camouflage |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Camouflage |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


