Reolink Elite Series W740 WiFi Camera | WCDUOB4K05 | Bullet | 8 MP | F2.8mm/F1.6 | IP67 | MicroSD up to 512GB
- TootjadReolink
- Mudel: WCDUOB4K05
- Saadavus: 5
-
169€
Reolink Elite Series W740 WiFi Camera | WCDUOB4K05 | Bullet | 8 MP | F2.8mm/F1.6 | IP67 | MicroSD up to 512GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 5120 x 1552 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD up to 512GB |
| Max IR distance | Up to 30 meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.80 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.8mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Elite Series W740 WiFi Camera |
| Producer product name | WCDUOB4K05 |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Tehnilised omadused | AI Detection: Motion/Human/Vehicle/Animal, Virtual Fence Alert, Zone Intrusion Alert, Zone Linger Alert |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink elite series w740 wifi camera wcduob4k05 bullet 8 mp f28mmf16 ip67 microsd up to 512gb, wcduob4k05, reolink, kaamerad







