Robens | Folding Saw
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross weight | 0.163 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Kaal | 214 g |
| Materjal | ABS / TPR / Steel blade |
| Mõõtmed | 40 x 6 x 2.5 cm (LxWxH) |
| Muud funktsioonid | Cuts green and dry wood and plastic. Two-component plastic handle for perfect grip. Equipped with safety lock for both lock-in and lock-out. 18 cm blade with corrosion resistant finish. |
| Net weight | 0.123 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3148 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 39 g |
| Pikkus | 40 cm |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | Robens |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tera pikkus | 18 cm |
| Tüüp | Folding Saw |
| Volume (m3) | 0.000549 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: robens folding saw, 690139, robens, tooriistad

