Chint | Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C20, 30mA, A, 6kA | NB310L3PN30MAA20C
- TootjadChint
- Mudel: NB310L3PN30MAA20C
- Saadavus: 5
-
82€
Chint | Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C20, 30mA, A, 6kA | NB310L3PN30MAA20C
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 77.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Chint |
| Producer product family | Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C20, 30mA, A, 6kA |
| Producer product name | NB310L3PN30MAA20C |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: chint circuit breaker rcbo, nb310l3n, 3pn, c20, 30ma, a, 6ka nb310l3pn30maa20c, nb310l3pn30maa20c, chint, elektriliikurite laadijad



