ModuREX Universal EV Charging Poles Foundation Core Groundbase
- TootjadModuREX
- Mudel: MX-GB-UNI
- Saadavus: 5
-
143€
ModuREX Universal EV Charging Poles Foundation Core Groundbase
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 7.10 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Net weight | 6.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | ModuREX |
| Producer product name | Universal EV Charging Poles Foundation Core Groundbase |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |



