Ninebot by Segway 5A Fast Charger for Ninebot KickScooter MAX
- TootjadSegway
- Mudel: AB.00.0006.30
- Saadavus: 5
-
77€
Ninebot by Segway 5A Fast Charger for Ninebot KickScooter MAX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 45 mm |
| Brutokaal | 0.9 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 215 mm |
| Brutolaius (mm) | 145 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 345 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Kogus pakendis | 14 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001402875 m |
| Net weight master carton | 12.6 kg |
| Netokaal | 0.68 kg |
| Paber/Papp | 200 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.22 kg |
| Tare weight master carton | 0.465 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: ninebot by segway 5a fast charger for ninebot kickscooter max, ab00000630, segway, elektriliikurite laadijad

