Deye Inverter Hybrid HV 50kW 4MPPT | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
- TootjadDeye
- Mudel: SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
- Saadavus: 5
-
11 339€
Deye Inverter Hybrid HV 50kW 4MPPT | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
| All | |
| ELi tõhusus | 97 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1140 mm |
| Gross height (mm) | 500 mm |
| Gross weight | 85.00 kg |
| Gross width (mm) | 700 mm |
| Max PV sisendpinge | 1000 V |
| Max Tõhusus | 97.6 % |
| MPPT-de arv | 4 |
| Net weight | 80.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Deye |
| Producer product family | Inverter Hybrid HV 50kW 4MPPT |
| Producer product name | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.399 m |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: deye inverter hybrid hv 50kw 4mppt sun-50k-sg01hp3-eu-bm4, sun-50k-sg01hp3-eu-bm4, deye, inverterid




