SUNGROW | ESS SBR Base+Switchgear V114 | AST03129
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 20.20 kg |
| Gross width (mm) | 625.00 mm |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | SUNGROW |
| Producer product family | ESS SBR Base+Switchgear V114 |
| Producer product name | AST03129 |
| Tare weight (kg) | 5.20 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sungrow ess sbr baseswitchgear v114 ast03129, ast03129, sungrow, inverterid




