SUNGROW | Inverter Hybrid SH15T-V11_S 15kW 3MPPT + DTSU666-20 Smart Meter with 3x100A CT clamps | ASH00144
- TootjadSUNGROW
- Mudel: ASH00144
- Saadavus: 1
-
5 307€
SUNGROW | Inverter Hybrid SH15T-V11_S 15kW 3MPPT + DTSU666-20 Smart Meter with 3x100A CT clamps | ASH00144
| All | |
| ELi tõhusus | 97.6 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 40.00 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Maksimaalne võimsus (DC) | 30000 Wp |
| Max Tõhusus | 98.1 % |
| MPPT-de arv | 3 |
| Net weight | 38.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | SUNGROW |
| Producer product family | Inverter Hybrid SH15T-V11_S 15kW 3MPPT + DTSU666-20 Smart Meter with 3x100A CT clamps |
| Producer product name | ASH00144 |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




