SUNGROW Multi-MPPT String SG33CX-P2 Inverter for 1000 Vdc System 33000W
- TootjadSUNGROW
- Mudel: ASG01342
- Saadavus: 2
-
3 317€
SUNGROW Multi-MPPT String SG33CX-P2 Inverter for 1000 Vdc System 33000W
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 245.00 mm |
| Brutokaal | 40.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 575.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 645.00 mm |
| ELi tõhusus | 98.3 % |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.09 m |
| Maksimaalne võimsus (DC) | 46200 Wp |
| Max PV sisendpinge | 1100 V |
| Max Tõhusus | 98.5 % |
| MPPT-de arv | 2 |
| Netokaal | 38.00 kg |
| Nimivõimsus (AC) | 33000 W |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Producer product family | Multi-MPPT String Inverter for 1000 Vdc System 33000W |
| Producer product name | SG33CX-P2 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sungrow multi-mppt string sg33cx-p2 inverter for 1000 vdc system 33000w, asg01342, sungrow, inverterid

