Reolink | Solar Panel 2 | Solar charger for video cameras | IP65
- TootjadReolink
- Mudel: SP2-B
- Saadavus: 5
-
47€
Reolink | Solar Panel 2 | Solar charger for video cameras | IP65
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 303 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Solar charger for video cameras |
| Producer product name | Solar Panel 2 |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Tehnilised omadused | Power 6V Type-C connector. Suitable for all Reolink rechargeable cameras Dimensions: 210.6 x 174.6 x 15.4 mm |
| Volume (m3) | 0.004224 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink solar panel 2 solar charger for video cameras ip65, sp2-b, reolink, paneelid



