Bosch Compact Toaster | TAT3M123 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
- TootjadBosch
- Mudel: TAT3M123
- Saadavus: 5
-
46€
Bosch Compact Toaster | TAT3M123 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Gross weight | 2.1 kg |
| Gross width (mm) | 293 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kõrgeletõste mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | No |
| Net weight | 1.6 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Compact Toaster |
| Producer product name | TAT3M123 MyMoment |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 950 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.02465595 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch compact toaster tat3m123 mymoment power 950 w number of slots 2 housing material plastic black, tat3m123, bosch, rostrid








