TOASTER TT761838 TEFAL | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| mustmetallid | 0.40 g |
| Net weight | 1.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 416.90 g |
| Plastic (No PET) | 2.70 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: toaster tt761838 tefal tefal, tt761838, tefal, rostrid





