Tristar Toaster | BR-1055 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
- TootjadTristar
- Mudel: BR-1055
- Saadavus: 5
-
18€
Tristar Toaster | BR-1055 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.75 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Net weight | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 229 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 125.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | BR-1055 |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Toote värv | White |
| Ülessoojendamise funktsioon | No |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




