Rowenta Professional Hair Straightener | SF8230F0 | Ceramic heating system | Display LED indicators | Temperature (max) 200 C |
- TootjadRowenta
- Mudel: SF8230
- Saadavus: 3
-
104€
Rowenta Professional Hair Straightener | SF8230F0 | Ceramic heating system | Display LED indicators | Temperature (max) 200 °C | Black/Copper
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraan | LED indicators |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Ioonfunktsioon | No |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 220 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 670.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Rowenta |
| Producer product family | Professional Hair Straightener |
| Producer product name | SF8230F0 |
| Soojenemisaeg | N/A s |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 200 C |
| Toote värv | Black/Copper |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







