SALE OUT. Adler | Airfryer | AD 6310 | Power 2200 W | Capacity 3 L | High-volume hot-air circulation technology | Black | DAMAGE
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6310SO
- Saadavus: 1
-
33€
SALE OUT. Adler | Airfryer | AD 6310 | Power 2200 W | Capacity 3 L | High-volume hot-air circulation technology | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON TOP
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 358.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 3 L |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Convection technology. Removable container. Removable grate |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 146 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Airfryer |
| Producer product name | AD 6310 |
| Rapid Air tehnoloogia | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON TOP |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisuaken | No |
| Taimeri kestus | 30 min |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Tehnoloogia | High-volume hot-air circulation technology |
| Temperatuur | 80 200 C |
| Toote värv | Black |
| Valmimise märguanne | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out adler airfryer ad 6310 power 2200 w capacity 3 l high-volume hot-air circulation technology black damage, ad 6310so, adler, friteerimisvahendid, kodutehnika








