SALE OUT. | Anker Eufy | 2 Set Silicone Skins In Black | 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T8711111SO
- Saadavus: 5
-
21€
SALE OUT. | Anker Eufy | 2 Set Silicone Skins In Black | 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 124.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 64.50 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1929.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.80 g |
| Plastic (No PET) | 6.20 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | 2 Set Silicone Skins In Black |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Ühilduvus | For EufyCam & EufyCam 2 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




