SALE OUT. APC Smart-UPS, Line Interactive, 1500VA, Rackmount 2U, 230V, 4x IEC C13 outlets, Network Card, AVR, LCD, Black | SALE
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: SMT1500RMI2UNCSO
- Saadavus: 1
-
1 458€
SALE OUT. APC Smart-UPS, Line Interactive, 1500VA, Rackmount 2U, 230V, 4x IEC C13 outlets, Network Card, AVR, LCD, Black | SALE OUT. Schneider Electric APC Smart-UPS, Rackmount 2U, 230V, 4x IEC C13 sockets, Network card, AVR, LCD | SMT1500RMI2UNC | 1500 VA | 1000 W | DAMAGED PACKAGING, UNPACKED, SCRATCHED ON TOP AND METAL PARTS | 230 V
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 594.00 mm |
| Gross height (mm) | 251.00 mm |
| Gross weight | 31.84 kg |
| Gross width (mm) | 603.00 mm |
| Maht | 1500 VA |
| Net weight | 28.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Smart-UPS, Rackmount 2U, 230V, 4x IEC C13 sockets, Network card, AVR, LCD |
| Producer product name | SMT1500RMI2UNC |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, UNPACKED, SCRATCHED ON TOP AND METAL PARTS |
| Tare weight (kg) | 3.26 kg |
| TI weight (kg) | 11.96 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






