SALE OUT. Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1F00-M0EAY0SO
- Saadavus: 2
-
115€
SALE OUT. Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A620 | Micro-ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro-ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A620 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 1.00 kg |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 157.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | TUF GAMING A620M-PLUS WIFI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

