SALE OUT. Aten VS184A 4-Port 4K HDMI Splitter | SALE OUT. Aten | 4-Port 4K HDMI Splitter | VS184A | Warranty 24 month(s) | UNPAC
- TootjadAten
- Mudel: VS184A-AT-GSO
- Saadavus: 1
-
62€
SALE OUT. Aten VS184A 4-Port 4K HDMI Splitter | SALE OUT. Aten | 4-Port 4K HDMI Splitter | VS184A | Warranty 24 month(s) | UNPACKED, WITHOUT POWER WIRE
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross width master carton | 387 mm |
| Materjal | Metal |
| Muud funktsioonid | Connects one HDMI source to four HDMI displays at the same time. HDMI (3D, Deep Color, 4kx2k) HDCP 1.4 Compliant. Long distance transmission up to 15 m (24 AWG). Supports max. data rate of 10.2 Gbps |
| Net weight | 0.47 kg |
| Net weight master carton | 8.022 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 375.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 165.00 g |
| Pistmik 1 | 1 x DC Jack |
| Producer | Aten |
| Producer product family | 4-Port 4K HDMI Splitter |
| Producer product name | VS184A |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | UNPACKED, WITHOUT POWER WIRE |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.966 kg |
| Temperatuurivahemik (T-T) | 0-50 C C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


