SALE OUT. BEKO Microwave oven | BMOB20202B | Built-in | 800 W | 20 L | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadBEKO
- Mudel: BMOB20202BSO
- Saadavus: 1
-
183€
SALE OUT. BEKO Microwave oven | BMOB20202B | Built-in | 800 W | 20 L | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 19.71 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.8 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Net weight | 17.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | BMOB20202B |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 34.4 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


