SALE OUT. Boom Collaboration | Video Conference Camera | MIDI | DEMO
- TootjadBoom Collaboration
- Mudel: BM01-2040SO
- Saadavus: 1
-
431€
SALE OUT. Boom Collaboration | Video Conference Camera | MIDI | DEMO
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 1.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 79.00 g |
| Producer | Boom Collaboration |
| Producer product family | Video Conference Camera |
| Producer product name | MIDI |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Toetatud videorežiimid | H.265, H.264, MJPG |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X, Linux |
| Videoresolutsioonid | 1920 x 1080 pikslit |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


