SALE OUT. Bosch Compact Toaster | TAT2M123 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black | DAMAG
- TootjadBosch
- Mudel: TAT2M123SO
- Saadavus: 1
-
42€
SALE OUT. Bosch Compact Toaster | TAT2M123 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 248.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 53.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Compact Toaster |
| Producer product name | TAT2M123 MyMoment |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 950 W |
| Võimsusastete arv | 6 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


