SALE OUT. ColorWay CW-CHE24PDW Power Socket: 2xEU plugs/3xUSB-A/1xUSB-C White 2.5M | ColorWay Power Socket | CW-CHE24PDW | DAMAG
- TootjadColorWay
- Mudel: CW-CHE24PDWSO
- Saadavus: 1
-
19€
SALE OUT. ColorWay CW-CHE24PDW Power Socket: 2xEU plugs/3xUSB-A/1xUSB-C White 2.5M | ColorWay Power Socket | CW-CHE24PDW | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Output type | 1 USB Type-C (PD), 1 USB-A (QC3.0), 2 USB-A (AUTO-ID) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1125.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Power Socket |
| Producer product name | CW-CHE24PDW |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Power Socket |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


