SALE OUT. ColorWay Toner Cartridge | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadColorWay
- Mudel: CW-C737EUSO
- Saadavus: 1
-
17€
SALE OUT. ColorWay Toner Cartridge | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Leheküljetootlus | 2400 lk |
| Net weight | 0.499 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 223 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 224 g |
| PET | 8 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.261 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Canon 737, HP CF283X |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


