SALE OUT. Dell Pro 16 AG FHD+ AMD Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/AMD Radeon 860M/Win11 Pro/Russian Backlit kbd/3Y ProSupport NBD Onsite
- TootjadDell
- Mudel: 1029306911SO
- Saadavus: 1
-
1 333€
SALE OUT. Dell Pro 16 AG FHD+ AMD Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/AMD Radeon 860M/Win11 Pro/Russian Backlit kbd/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Warranty 33 month(s) | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED, SCRATCHED ON CORPUS TOP
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Producer | Dell |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED, SCRATCHED ON CORPUS TOP |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 33 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



