SALE OUT. EDBAK PMV400 Universal Projector Ceiling Mount | EDBAK Projector Ceiling mount | PMV400 Universal | Horizontal adjustm
- TootjadEDBAK
- Mudel: PMV400SO
- Saadavus: 1
-
82€
SALE OUT. EDBAK PMV400 Universal Projector Ceiling Mount | EDBAK Projector Ceiling mount | PMV400 Universal | Horizontal adjustment | Maximum weight (capacity) 30 kg | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON BACK | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Horizontal adjustment |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 94.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1520.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON BACK |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Toote nimetus | PMV400 Universal |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out edbak pmv400 universal projector ceiling mount edbak projector ceiling mount pmv400 universal horizontal adjustm, pmv400so, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused, lisaseadmed




