SALE OUT. ETA Kitchen machine | Gratus EVO Elegance 102890125 | 1500 W | Number of speeds 8 | Bowl capacity 3.5 L | Blue | DEMO,
- TootjadETA
- Mudel: ETA102890125SO
- Saadavus: 1
-
231€
SALE OUT. ETA Kitchen machine | Gratus EVO Elegance 102890125 | 1500 W | Number of speeds 8 | Bowl capacity 3.5 L | Blue | DEMO, USED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Robust full-metal construction with metal gear wheels ensures long life and operational stability Planetary mixing system for more thorough and systematic processing of contents Smooth speed control for adjustable processing speed and intensity Speed stab |
| Funktsioonid | Whipping, Mixing, Kneading, Blending |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 12.23 kg |
| Gross width (mm) | 585.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.2 m |
| Kannu mahutavus | 3.5 L |
| Ketaste arv | N/A |
| Kiiruste arv | 8 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Mikser | 1.5 L |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Net weight | 8.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3805.00 g |
| Plastic (No PET) | 115.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Kitchen machine |
| Producer product name | Gratus EVO Elegance 102890125 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DEMO, USED |
| Tare weight (kg) | 3.92 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Kneading hook, mixing whisk, mixer, transparent bowl cover, whisk |
| Toote värv | Blue |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




