SALE OUT. | Evoko | Naso | 8 " | Landscape | Wi-Fi | DEMO
- TootjadEvoko
- Mudel: ENX1001SO
- Saadavus: 1
-
862€
SALE OUT. | Evoko | Naso | 8 " | Landscape | Wi-Fi | DEMO
| All | |
| Diagonaal | 8 " |
| Ekraan | 1024 x 768 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Mõõdud (l x s x k) | 195 x 195 x 35 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 284.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Evoko |
| Producer product name | Naso |
| Saleout | DEMO |
| Signage product family | Room Manager |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 23 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sale out evoko naso 8 landscape wi-fi demo, enx1001so, evoko, suured ekraanid


