SALE OUT. EZVIZ IP Camera CS-EB8 3MP/4mm/10400mAh/IR up to 15m/H.265/H.264/IP65/White | EZVIZ | IP Camera | CS-EB8 4G/LTE with b
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSEB8SO
- Saadavus: 1
-
134€
SALE OUT. EZVIZ IP Camera CS-EB8 3MP/4mm/10400mAh/IR up to 15m/H.265/H.264/IP65/White | EZVIZ | IP Camera | CS-EB8 4G/LTE with battery | 36 month(s) | 3 MP | 4mm | IP65 | H.265 / H.264 | MicroSD, max. 512 GB | USED, DIRTY, MISSING MANUAL, SCRATCHES
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 216.00 mm |
| Gross height (mm) | 203.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 to 50 C |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1296 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD, max. 512 GB |
| Max IR distance | 15m |
| Megapiksel | 3 MP |
| Muud funktsioonid | Connector: Type-C. Smart human motion detection. Can be completed with a Solar panel |
| Net weight | 0.84 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Package content | EB8 4G Camera Drilling Template Type C Cable SIM Card Adapter Screw Kit |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 272.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | IP Camera |
| Producer product name | CS-EB8 4G/LTE with battery |
| Saleout | USED, DIRTY, MISSING MANUAL, SCRATCHES |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265 / H.264 |
| Võimsus | DC 5V/2A (Adapter needs to be purchased separately) W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 35 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out ezviz ip camera cs-eb8 3mp4mm10400mahir up to 15mh265h264ip65white ezviz ip camera cs-eb8 4glte with b, cseb8so, ezviz, kaamerad



