SALE OUT. Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint | SALE OUT. Fractal Design Pop Silent | Side window | Black TG Clear Tin
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-POS1A-02SO
- Saadavus: 1
-
73€
SALE OUT. Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint | SALE OUT. Fractal Design Pop Silent | Side window | Black TG Clear Tint | ATX, mATX, Mini ITX | DAMAGED PACKAGING | ATX
| All | |
| Aknaga | Yes |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 17 cm |
| Draivilahtrid | Dedicated 2.5" - 4 (2 included) Combined 3.5/2.5 - 3 (2 included) 5.25 - 2 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 548.00 mm |
| Gross height (mm) | 537.00 mm |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Gross width (mm) | 307.00 mm |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | Yes |
| Kujutegur | ATX, mATX, Mini ITX |
| Laienduspesad | 7 |
| Liides | 2x USB 3.0, Audio ( USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately) |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 473.5 x 454 mm |
| Muud funktsioonid | Excellent noise reduction thanks to a closed front, a closed top, bitumen side panels and sound-damping foam. Comes with three of our 120 mm Aspect fans |
| Net weight | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Pop Silent |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | N/A mm |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 280 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 17 cm |
| Toote värv | Black TG Clear Tint |
| Ühilduvus | ATX / mATX / Mini ITX |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




