SALE OUT. Gigabyte H610M S2H V2 1.0 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Supported hard disk drive
- TootjadGigabyte
- Mudel: H610M S2H V2 1.0SO
- Saadavus: 1
-
68€
SALE OUT. Gigabyte H610M S2H V2 1.0 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4 | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 853.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | H610M S2H V2 1.0 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

