SALE OUT. Kingston Fury Impact | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No | UNPACKED
- TootjadKingston
- Mudel: KF432S20IB/16SO
- Saadavus: 2
-
144€
SALE OUT. Kingston Fury Impact | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No | UNPACKED
| All | |
| CAS-latentsusaeg | CL20 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 14.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 16 GB |
| Mälu kujutegur | 260-Pin SODIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12738.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | Fury Impact |
| Registreeritud | No |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | UNPACKED |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 34 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


