SALE OUT. LG 4K LED LCD TV | 43UA73003LA | 43 | Smart TV | webOS | UHD | Black | UNPACKED ,USED
- TootjadLG
- Mudel: 43UA73003LASO
- Saadavus: 1
-
264€
SALE OUT. LG 4K LED LCD TV | 43UA73003LA | 43 | Smart TV | webOS | UHD | Black | UNPACKED ,USED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Energiatõhususe klass | Class G |
| Gross depth (mm) | 646.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 9.10 kg |
| Gross width (mm) | 1075.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 6.80 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1840.00 g |
| Pinge | AC 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 460.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | 4K LED LCD TV |
| Producer product name | 43UA73003LA |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | UNPACKED ,USED |
| Tagantvalgustuse tüüp | Direct |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Remote control |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | 2 |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 300 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



