SALE OUT. MSI PRO H610M-G | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA
- TootjadMSI
- Mudel: PRO H610M-GSO
- Saadavus: 1
-
94€
SALE OUT. MSI PRO H610M-G | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 257.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 179.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO H610M-G |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |


