SALE OUT. | MSI USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
- TootjadMSI
- Mudel: MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFISO
- Saadavus: 1
-
278€
SALE OUT. | MSI USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 342.00 mm |
| Gross weight | 2.12 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 269.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 359.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | MSI |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

